Zima 2015/16

Leto 2016

Zima 2016/17

Leto 2017

Leto 2017 bolo pre náš klub veľmi úspešné. Naše úsilie a radosť zo športu sa začalo premieňať na krásne, už aj pódiové umiestnenia. Ešte za zimu bola Lucia Repková ocenená ako tretia najlepšia v Slovenskom pohári v bežeckom lyžovaní  v kategórii juniorky. V letnom Viessmann pohári v biatlone obsadila 2. miesto v kategórii dorastenky 18-19 ročné.

Po už tradične kvalitných výkonoch našich dospelákov (muži B a ženy B) alias Edo Kostelník a Marína Tripšanská milo prekvali naši žiaci. Ich zlepšenie bolo ohromné, keď Rišo Kostelník vybehal 1. výkonnostnú triedu, Martin Tripšanský (2.miesto hromadný štart M-SR Predajná) 1. výkonnostná trieda, Kika Oravcová 1. výkonnostná trieda a Eňa Tripšanská 3. výkonnostná trieda vo veľmi veľkej konkurencii.

Dorastenci Peťa Repková a Vilo Kostelník tiež zabojovali a vybehali si 3. výkonnostnú triedu.

Po častých otázkach nášho benjamínka Kima Kostelníka "Kedy už budem môcť pretekať?" si z pretekov prípravky odniesol 2-krát 1. miesto a konkurenti v zime bojte sa - už nastupujem za žiakov A.

Lucia a Peťa Repkové si odbehli aj jeden duatlon a jeden triatlon, Lucia 1 x 1. miesto a 1 x 2. miesto, Peťa 1 x 3. miesto.

V behu na kolieskových lyžiach sa Lucia Repková stala Majsterkou Slovenska v kategórii juniorky, Kimo Kostelník si odniesol 1. miesto a Rišo Kostelník 2. miesto z Levočskej doliny.

Tešíme sa na zimu.

Zima 2017/18

Leto 2018

Zima 2018/19

Najväčším úspechom tejto zimy bola účasť pretekárky v biatlone Lucii Repkovej a servisáka Jozefa Repka na zimnej Univerziáde v Krasnojarsku. Nie menej väčší úspech zaznamenal aj Kimo Kostelník, ktorý zvalcoval svoju konkurenciu a v Slovenskom pohári v biatlone skončil na 1. mieste.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky